Analiza urodzenia

Analiza astrologii wedyjskiej jest opisem indywidualnych cech osobowości i losu człowieka.

Przybliża i wyjaśnia osobiste preferencje, talenty oraz predyspozycje urodzeniowe i pomaga uzmysłowić najkorzystniejszy kierunek rozwoju.

Umożliwia zrozumienie potencjałów, z jakimi się rodzimy oraz trudności, z jakimi będziemy się  zmagać, czy to w życiu osobistym, materialnym, zdrowotnym, emocjonalnym czy też duchowym.

Analiza tworzona jest na podstawie miejsca i dokładnego czasu narodzin.

W pełnej analizie astrologicznej znajdziesz między innymi:

-Wstępną ocenę wpływu i siły wszystkich dziewięciu planet, jaki był w chwili narodzin.

-Pełny opis oddziaływania Księżyca, czyli charakter, poziom siły i rodzaj inteligencji emocjonalnej.

-Opis wpływu Słońca na znak zodiaku i dom, w którym było w momencie narodzin, czyli opis cech zewnętrznych, zachowanie, kompatybilność z innymi znakami itd.

-Opis możliwych problemów zdrowotnych dla znaku słonecznego i księżycowego oraz zalecenia astrologiczne i żywieniowe.

-Określenie planety duszy (AtmaKaraka) oraz pełny opis jej wpływu wynikający z momentu urodzenia.

Wyjaśnia to charakter duszy oraz pozwala zrozumieć podstawowy cel do wypełnienia tym wcieleniu.

Ogólne przybliżenie czym jest AtmaKaraka w zakładce „Planeta duszy”

-Opis siły i wpływu węzła karmicznego Rahu- Ketu, czyli jeden z 12 domów, w doświadczanie którego nieświadomie jest kierowany, aby doświadczać karmicznie- głowa Rahu, oraz zasób doświadczeń z poprzedniego wcielenia – ogon Ketu.

-Wyjaśnienie i opis wpływu Ascendentu, czyli jak widzą i odbierają cię ludzie w otoczeniu.  Jest to również podstawa analizy wpływu wszystkich planet na domy astrologiczne.

-Określenie planety odpowiedzialnej za karierę (Amatyakaraka), zrozumienie jej oraz domu, w którym została umieszczona, pomaga odnaleźć i zrozumieć czasem nieuświadomiony talent i określić najbardziej sprzyjający kierunek kariery.

– Wyjaśnienie i opis wpływu planety odpowiedzialnej za przyciąganie partnera życiowego (Darakaraka), czyli typ osobowości podświadomie przyciąganych partnerów.

-Ocena siły i wpływów pozostałych planet na domy astrologiczne i życie badanego.

-Astrologiczne środki zaradcze na ewentualne problemy związane z uszkodzeniem lub niekorzystnym wpływem planet.

-Ogólny horoskop okresów Mahadasa na 120 lat  życia.

-Horoskop astrologiczny Mahadasa/Antradasa na osiemnaście odcinków czasowych, czyli opis wpływu energii planet w ściśle określonym czasie. Wyjaśnienie czym jest horoskop Mahadasa/Antradasa znajdziesz w zakładce „Horoskop Mahadasa’

-Tabela zgodności z pozostałymi znakami Nakshatra oraz opis logiczny zgodności z trzema najbardziej i najmniej pasującymi do nas znakami Nakshatra.

Tabela i opis zgodnych znaków Nakshatra jest nieocenioną pomocą we właściwym wyborze i zrozumieniu pasującego do nas partnera.

Analiza urodzeniowa jest książką w formacie PDF wysyłaną przez e-mail, lub w wersji drukowanej i oprawionej z wysyłką do paczkomatu inpost.

45-50 stron analizy +dokładny opis planet i domów astrologii wedyjskiej.

Przy zamówieniu analizy, konieczne jest podanie dokładnej daty, godziny i miejscowości urodzenia. Godzina zapisana jest w akcie urodzenia i jest niezbędna przy tworzeniu analizy astrologii wedyjskiej.

Aby sprawdzić godzinę swojego urodzenia, wystarczy zadzwonić do Urzędu Stanu Cywilnego w mieście, w którym była rejestracja urodzenia.

Uzyskanie tej informacji jest bezpłatne.

Po uważnym zapoznaniu się z treścią swojej analizy można napisać lub zadzwonić i dopytać o niezrozumiałe kwestie.