Analiza astrologii wedyjskiej.

Astrologia wedyjska

Analiza urodzeniowa astrologii wedyjskiej to idealny sposób na poznanie swojego prawdziwego potencjału oraz odkrycie ukrytych możliwości. Dzięki analizie zrozumiesz, co kieruje Twoim życiem oraz jakie kroki należy podjąć, aby osiągnąć spełnienie.

Dzięki anlizie astrologii wedyjskiej będziesz miał/a możliwość poznania i zrozumienia swojej planety decydującej o karierze – AmatyaKaraka, oraz planety duszy – AtmaKaraka i najważniejszego celu, który Twoja dusza wybrała na doświadczenie w obecnym wcieleniu.

Analiza pomaga również zrozumieć indywidualne problemy emocjonalne, trudności rodzinne, relacyjne, finansowe, w karierze, miłosne itd. Dzięki niej zdobędziesz wgląd w różne sfery swojego życia i zrozumiesz przyczynę niepowodzeń. To narzędzie pomoże Ci lepiej zrozumieć trudności w różnych sferach życia, poznać siebie, swoje wybory i potencjalne wyzwania, z jakimi możesz się spotkać w życiu.

Opis zgodności Twojego księżycowego znaku Nakshatra z pozostałymi znakami, zawarty w analizie, bardzo skutecznie pomaga zrozumieć relacje z bliskimi.

Analiza zawiera również informacje o podświadomie wybieranym przez Ciebie partnerze życiowym, który jest określany przez planetę Darakaraka.

Dodatkowo, dowiesz się o ewentualnych dolegliwościach zdrowotnych związanych z księżycowym i słonecznym znakiem zodiaku oraz poznasz zalecenia żywieniowe odpowiednie dla Twojego urodzenia.

Wedyjska astrologia jest starożytnym systemem astrologicznym, który wyjaśnia prawdziwy wpływ planet na życie człowieka. Według tej wiedzy, różne planety mogą wpływać na naszą osobowość, zdrowie, finanse, karierę i relacje z innymi. Niektóre ustawienia planet mogą przynieść korzystne rezultaty, podczas gdy inne mogą wprowadzić trudności i wyzwania.

Analiza oferuje również środki zaradcze, których celem jest złagodzenie niekorzystnych wpływów planetarnych oraz wzmacnianie korzystnych wpływów. Przykładowe metody obejmują noszenie odpowiednich kamieni szlachetnych, dobór kolorów ubrań, przeprowadzanie specjalnych rytuałów, recytowanie mantr, przestrzeganie określonych zachowań oraz praktykowanie medytacji.

Horoskop Mahadasa/Antradasa zawarty w analizie składa się z osiemnastu odcinków czasowych, które pozwolą Ci lepiej zrozumieć charakter oraz intensywność oddziaływania na Ciebie planet w  określonym czasie.

Analiza składa się z 45-50 stron, a razem z dokładnym opisem planet i domów astrologii wedyjskiej, to aż 75-80 stron A4, co gwarantuje bogate i szczegółowe opracowanie.

Aby zamówić analizę, należy podać dokładną datę, godzinę i miejscowość urodzenia, które są niezbędne do stworzenia analizy. Jeśli nie masz informacji na temat godziny urodzenia, skontaktuj się z Urzędem Stanu Cywilnego, w którym była rejestracja Twojego urodzenia.

Zdobycie tej informacji jest zwykle bezproblemowe.

 Analizę można zamówić w formacie PDF wysyłanym przez e-mail(300zł), lub w wersji drukowanej i oprawionej z wysyłką do paczkomatu InPost(370zł). Czas realizacji to maksymalnie 14 dni.

Zapytaj o szczegóły

Analiza astrologii wedyjskiej w formie drukowanej i oprawionej.
Analiza drukowana