Horoskop Mahadasa

Horoskop Mahadasa

Horoskop Mahadasa to wyjątkowa metoda przewidywania doświadczeń  w naszym życiu w ściśle określonym czasie.

W astrologii wedyjskiej różne planety wpływają na nas w różnych momentach naszego życia. Postrzegany okres życia danej osoby liczy się łącznie jako 120 lat.

Każda planeta wpływa na nas inną energią przez ściśle określony czas.

Pozwala to dokładnie przewidzieć, kiedy będą korzystne czasy w naszym życiu.

Mahadasy następują w następującej kolejności – Ketu, Wenus, Słońce, Księżyc, Mars, Rahu, Jowisz, Saturn, Merkury.

Ketu Mahadasa wpływa na nasze życie przez 7 lat, Wenus 20 lat, Słońce  6 lat, Księżyc  10 lat, Mars  7 lat, Rahu ma 18 lat, Jowisz  16 lat, Saturn  19 lat, a Merkury  17 lat.

Nasze życie podzielone jest na Mahadasę z 9 planet, a następnie każda Mahadasa jest dalej dzielona na 9 Antardasas.

Pozwala to przewidzieć energie w kilkumiesięcznych odcinkach czasowych. Czasem jest to 3 miesiące występowania wpływającego na nas ściśle określonego okresu a czasem 3 lata.

Mahadasa zaczyna się od władcy Nakshatry, gdzie Księżyc jest ustawiony w chwili narodzin. Dokładny czas trwania pierwszego Mahadasa zależy od stopnia Nakshatry, kiedy się urodziłeś.

Tutaj szczególnie ważna jest dokładna godzina urodzenia, ponieważ kilkuminutowe przesunięcie, zmienia rzeczywisty wpływ planet nawet o kilka tygodni.

Mahadasa jest jak kalendarz wydarzeń w twoim życiu.

To, czy Mahadasa jest dla ciebie pomyślna, czy niepomyślna, zależy od kilku czynników, takich jak pozycja tej planety na wykresie urodzenia, czy działa dla nas  korzystnie czy szkodliwie .

Ten czas trwania planet nadaje kierunek wydarzeniom w twoim życiu. Właściwie przygotowana Mahadasa , powinna zawierać nie tylko dokładny opis tych wpływów ,dokładne daty tych okresów, ale przede wszystkim , interpretację astrologa. Czy wynikający z opisu obraz, będzie się realizował zgodnie z opisem, czy może są jakieś przeszkody wynikające z wykresu urodzenia właściciela.