O mnie – Piotr Grypiński

 Doświadczanie życia  zgodnie z przeznaczeniem urodzeniowym, to podstawowy warunek spełnionego życia.

Dzięki zrozumieniu mamy szansę wykorzystać w pełni nasz potencjał.

Jestem tutaj po to, aby pomagać ludziom w zrozumieniu osobistych energii urodzeniowych, które kierują ich życiem. Zrozumienie przychodzi coraz szybciej i ludzi świadomych swojego przeznaczenia z każdym dniem przybywa. Daje to nadzieję, że cała ludzkość wzniesie się na kolejny poziom świadomości.

Rozwojem osobistym zainteresowałem się w 1998 roku, kiedy to straciłem wszelką nadzieję na realizację „normalnego życia”. Wydarzenia z tamtego okresu tak dotkliwie mnie doświadczyły, że jedynym rozwiązaniem wydawało się opuszczenie ziemskiej rzeczywistości i zakończenie swojego życia.

W najtrudniejszym momencie, gdy już miałem zaplanowany sposób realizacji tego zamiaru, coś się we mnie obudziło i zacząłem szukać.   

Wiedza, którą zdobywałem, utwierdzała w coraz większym przekonaniu, że człowiek jednak siłą woli może mieć pełny wpływ na swoją rzeczywistość. 

Poszukiwania sposobów świadomej kreacji rzeczywistości były moim głównym zainteresowaniem i dzięki zdobyciu wiedzy faktycznie udało mi się odmienić swoje życie i zrealizować największe marzenia, tak mi się na tamten czas przynajmniej wydawało. Wśród moich zainteresowań znalazło się między innymi Twórczość Josepha Murphy, NLP, Access Consciousness, nauki i praktyki medytacyjne Osho, zahaczyłem również szamanizm oraz mądrość  Anthonego de Mello i jemu podobnych.  

W 2006 roku, kiedy to spotkałem na swojej drodze wiedzę wedyjską, zrozumiałem, że tak naprawdę mamy jedynie 30 procent wpływu na swoją rzeczywistość.  Analiza mojego urodzenia ujawniła, że wszystko, co do tej pory doświadczyłem, było tak wyraźnie zaplanowane, że nie pozostawiło mi wątpliwości, że większość z nas doświadcza życia bardzo nieświadomie. Realizacja moich marzeń, również zbiegła się dokładnie w czasie przewidzianym w analizie astrologicznej.

Analizując wykresy urodzenia rodziny i znajomych, nabierałem kolejnych niezbitych dowodów na to, że astrologia wedyjska, jest niezwykle precyzyjnym narzędziem do zrozumienia swojego życia, i tego, co nam się przydarza. 

Dzisiaj pomagam innym ludziom, opracowując osobiste analizy urodzeniowe i służę pomocą w pełniejszym zrozumieniu ich osobistej rzeczywistości.

 

Astrologia wedyjska 

 

Piotr Grypiński